تصویر ثابت

تصویر ثابت

کلیپ مستند فیلم

پیشنهاد ویژه

هجمه های شدید با یک عکس/ زینب سلیمانی و گوشی آیفون

  • ۲۱۷
هجمه های شدید با یک عکس/ زینب سلیمانی و گوشی آیفون

 

هجمه های شدید با یک عکس/ زینب سلیمانی و گوشی آیفون

🔴شبهه:
*عکس/ زینب سلیمانی در حالی قول انتقام از آمریکا را میدهد که "آیفون ۱۳ پرو‌مکس" ساخت آمریکا را در دستش گرفته!!!*

🔵پاسخ: ١۴٠٠/١٠/١٣
🔹همانطور که در فیلم پیوست مشخص است رنگ گوشی ایشان در هنگام سخنرانی مشکی است نه سفید!

 

🔹در تصویر نیز نوک انگشت شست غیرطبیعی به نظر می‌رسد، و ظاهراً این عکس فتوشاپ می‌باشد.

🔹اکثر هواپیماها، موشک‌ها، پهپادها و... اصل ساخت‌شان آمریکائی و یا متعلق به بعضی از کشورهایی که دشمن ما هستند می‌باشد و ما با بازسازی یا نمونه برداری یا مهندسی معکوس به توان ساخت آنها دست پیدا کرده‌ایم و علیه آمریکا و دشمنان مان بکار می‌بریم.
پس استفاده از ابزار دشمنان بر علیه خودشان هیچ اشکالی ندارد.

🔹قرآن هم می‌فرماید: «ان الارض یرثها عبادی الصالحون؛ زمین را بندگان صالحم به ارث خواهند برد»؛ به ارث بردن معنایش این است: زحمت‌ش را یکی دیگر کشیده، استفاده‌اش را وارث می‌کند.
🔹دشمنان ابله فکر کرده‌اند با این ایرادات بنی‌اسرائیلی می‌توانند محبوبیت سردار سلیمانی و خانواده‌اش را از دل ٨٠میلیون ایرانی و مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان از بین ببرند!.

 

🔹با دقت در عکس منتشر شده و همچنین با مراجعه به صفحه منتشر کننده‌ی عکس که خانمی به‌نام زینب الموسوی است متوجه می‌شویم عکس واقعی است و ویرایش نشده. 

🔹خانم انتشار دهنده عکس در پاسخ به همین سوال جواب داده این گوشی متعلق به شخص خودش می‌باشد و نه زینب سلیمانی، و در ادامه پیام نیز برای داشتن آیفون بادلائلی از خودش دفاع می‌کند.

🔹از آنجایی که توییتر زیر توئیت‌های زینب سلیمانی سیستم اندروید درج کرده و نه ios احتمالات اینکه گوشی متعلق به خانم زینب الموسوی باشد تقویت می‌شود 
🔹و مهمتر اینکه تصویری از سخنرانی زینب سلیمانی منتشر شده که گوشی موجود در دست ایشان مشکی است و با رنگ این گوشی متفاوت می‌باشد. 

----------------------

 

به گزارش خبرنگار صدای حوزه،‌ روز گذشته انتشار عکسی از زینب سلیمانی (دختر شهید سلیمانی) در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را به دنبال داشت. وی که برای حضور در مراسم دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در عراق حضور یافته و در حاشیه یکی از برنامه‌ها، عکسی با یک خانم عراقی گرفت و گوشی آیفون ۱۳ وی مورد توجه قرار گرفته است. این گوشی یکی از گران‌ترین مدل‌های این برند امریکایی بوده که قیمت آن از ۴۰ میلیون تومان شروع و تا ۶۰ میلیون هم می‌رسد.

انتقادها از وی بیشتر توسط ضدانقلاب بوده و دو موضوع را در اینباره مورد نقد قرار داده‌اند: یکی استفاده از گوشی آیفون به عنوان یکی گوشی امریکایی، دوم قیمت بالای این تلفن همراه.

نوشتند: “‌زینب سلیمانی با آخرین مدل آیفون آمریکایی برای دوربین ژست می‌گیرد” و گفتند:‌  “زینب سلیمانی امروز در حالی قول انتقام از آمریکا را می‌دهد که “آیفون ۱۳ پرو‌مکس” ساخت آمریکا را در دستش گرفته”

برخی هم گفتند:‌ “این گوشی ۵۲میلیونی رو با بودجه بنیاد سردار سلیمانی خریدید یا ارث پدری بوده؟” یا نوشتند: دختر “سردار مقاومت” (دقت کنید که اسمش “مقاومت” هست) گوشی ۶۰-۷۰ میلیونی آمریکایی دستشه. یاد اون سخنرانی (آیت الله) خامنه‌ای افتادم که میگفت “اگر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی فشار آورد، مردم مقاومت کنند”. خب ما با فقر مقاومت کنیم و شماها با آیفون؟!

توجیه و دفاع کاربران حزب‌اللهی از خانم سلیمانی

در مقابل، کاربران دیگری برای حمایت از دختر شهید سلیمانی، با دست بردن در عکس آن را فتوشاپ خواندند، و برخی گفتند همسر لبنانی‌اش برای او خریده! برخی هم این گوشی را به استفاده از جنگنده های F14 نظامی ربط داند.

آیفون زینب سلیمانی

برخی هم استدلال به امنیت بالای این گوشی‌ها کردند و در آخر هم برخی با استناد به استوری خانومی که زینب سلیمانی با او عکس گرفته بود، مدعی شدند که آیفون ۱۳ متعلق به او بوده؛ در حالی که بررسی‌ها نشان می‌دهد رنگ گوشی آن خانم اصلا سفید نبوده!

اما در ادامه با انتشار عکس دیگری معلوم شد، گوشی متعلق به خانم سلیمانی بوده و در نهایت این توجیهات تا اینجای کار درست از آب درنیامده است.

زینب سلمانی آیفون

نکته اول

استفاده از گوشی و یا محصولات امریکایی خصوصا اگر کالای “لوکس” محسوب شوند، برای فردی که منتسب به جریان حزب اللهی است، توجیه ندارد؛ نه گوشی لوکس خانم سلیمانی توجیه دارد و نه  “آی مک” (برند اپل) آقای شریعتمداری عزیز!

به خصوص وقتی رهبر معظم انقلاب سال گذشته در مورد کالاهای لوکس امریکایی فرمودند: شنیدم که برای واردات یک نوع گوشی لوکس آمریکایی در سال ۹۸ حدود نیم میلیارد دلار مصرف شده. البته بخش خصوصی این کار را میکند، منتها دولت بایستی جلوی این را بگیرد.

چرا همیشه اینگونه عمل می‌کنیم؟!

به نظر می‌رسد جریان حزب اللهی باید با تقویت قدرت استدلال و اقناع عمومی، بیشتر به این نکته توجه کند که در اتفاقات این‌چنینی (که این مورد نه اولین آن است و نه آخرینش) حرف حق کدام است؟ اینجا شخص ملاک نیست. افراد مختلفی در نظام هستند که با اینکه بسیار قابل احترام بوده و هستند اما این باعث نمی‌شود از هر عمل و رفتار آن‌ها دفاع کنیم. آن هم دفاعیاتی ضعیف و حتی دروغ.

در مورد اخیر، می‌شود هم موضع درست گرفت و هم از شهید سلیمانی دفاع کرد و هم بهانه به دست دشمنان نداد؛ خانم زینب سلیمانی به خاطر شهید سلیمانی همچین اقداماتش در «بنیاد شهید سلیمانی» بسیار قابل احترام است اما اگر واقعا از گوشی لوکس امریکایی استفاده می‌کند این رفتارش قابل قبول نیست.

 اتفاقا موضع‌گیری اینچنینی، مخاطبان را هم به این بلوغ می‌رساند که اولا همه معصوم نیستند و شاید اشتباهاتی هم داشته باشند و دوما اقدامات و رفتار یک فرد، یک جریان را زیر سوال نمی‌برد سوما جلوی سوء استفاده بیشتر ضد انقلاب گرفته می‌شود.

ضرورت واکنش سریع و صحیح رسانه‌ای

در ایامی که باید تمام تلاش جبهه خودی به تبیین مکتب حاج قاسم سلمیانی معطوف باشد، بخشی از این انرژی با یک عکس صرف توجیه یک عکس و پاسخ به ضدانقلاب می‌شود؛ این عکس همان چیزی بود که ضد انقلاب در ایام شهادت سردار دل‌ها به آن نیاز داشت تا موجی از حاشیه‌سازی راه بیاندازد و سالگرد این جنایت امریکایی را تحت الشعاع قرار دهد. این اتفاق حساسیت بالای رسانه نسبت به رفتار خانواده حاج قاسم را نشان می‌دهد که ضروری است حساب شده‌تر از قبل عمل کنند.

نکته دیگر اینکه تا کنون و بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی، ادعاهای متعددی علیه سردار عزیز و خانواده ایشان به ویژه زینب سلیمانی مطرح شده است اما تا کنون به جز چند مورد، موضع‌گیری سریع و صحیحی از سوی خانواده و یا بنیاد حاج قاسم اتخاذ نشده است. به نظر می‌رسد ضروری می‌باشد در موارد اینچنینی به سرعت و به شکل صحیح توضیحاتی ارائه گردد تا سوءاستفاده دشمنان به حداقل رسیده و روشنگری صورت بگیرد.

 

--------------------------------------------

امید دانا گفته که گوشی آیفون امنیت بالایی داره برای همین امنیتی ها ازش استفاده میکنند>>> این بنظر حرف اشتباه است>>امنیتی ها خط FX  دارند و نیازی به گوشی های آیفون ندارند.

منظور از این خطوط تلفنی FX چیست ؟
به من دو روایت گفتند
1- مجموعه ای از خطوط که بین سکسری افراد دایر میشه و فقط خودشون میتونند بین خودشون و با یک داخلی تماس داشته باشند

2- خطوطی که کاملا مستقیم بین دو طرف هستند به صورتی که با برداشتن گوشی در یک طرف، سریعا طرف دیگر زنگ میخورد
 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

غرب بدون روتوش

انتخابات

موضوع سوم

موضوع چهارم