دیوث سیاسی - ربا - بانک ربوی


+ دانلود
«هرچه زنا کردید دیگر بس است. مگر ندیدید آیت‌الله جوادی چه گفتند؟»
آیت الله حائری شیرازی در شب شهادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها: هرچه زنا کردید بس است، مگر ندیدید آیت الله جوادی چه گفت؟


http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/xN2qP5VHdMdcUHR_4vqqEHzX6fAL5xXFTeZtrJwNRSHW1IvCSqdTkQ/s/w300/
http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/lZTIFoBbvhkGnUfdIqe-21-M4VMZCabi4F6TX_sTJGeTeu22ogDoFA/s/w535/

توضیح دفتر آیت‌الله جوادی‌آملی در مورد یک عبارت فقهی

دفتر این مرجع تقلید در اطلاعیه‌ای با اشاره به "برداشت ناصواب" و "ابهام" درباره یک عبارت فقهی به کار رفته از سوی ایشان در دیدار با محمدرضا عارف توضیح داد:

آنچه در فهم درست رهنمودهای حضرت استاد حائز اهمیت است، کاربرد اصطلاح "دیاثت" در دانش فقه و اخلاق است که با کاربرد عرفی آن، تفاوت زیادی دارد.

بر اساس چنین معنای فقهی و اخلاقی معظم له با بیان اینکه کشور ما، کشوری غنی و برخوردار از نعمات و مواهب الهی است، اظهار داشتند: با وجود این همه منابع غنی در داخل کشور، واردات برخی کالاها که در کشور امکان تولید آن وجود دارد، دلیلی جزء سوء مدیریت و در برخی موارد بی غیرتی ندارد.

حضرت استاد ( دام ظله)در چنین فضایی بحث غیرت دینی را مطرح نموده و با توسعه مفهومی نسبت به کلمه دیاثت و دیوث فرمودند کسانی که راه نفوذ بیگانگان را درفضای اقتصادی و یا سیاسی به روی کشور می گشایند از غیرت اقتصادی و یا سیاسی برخوردار نبوده و دیوث هستند.مطالب پیشنهادی

تماس با من

  • ایمیل: Bartarbin@yahoo.com
  • تلفن:
  • فکس:
  • موبایل:

همکاری با ما

چنانچه مایل به همکاری با ما هستید می توانید اخبار و مقالات خود را از طریق راه های ارتباطی به دست ما برسانید تا بعد از تایید سردبیر سایت منتشر نماییم.