تصویر ثابت

تصویر ثابت

کلیپ مستند فیلم

پیشنهاد ویژه

ویژه نامه هولوکاست ایرانی ( آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟ ) - بخش نهم

  • ۴۷۷

+ قتل عام سانسور شده‌ی  9,000,000  نفرایرانی به دست انگلیسی ها در اویل قرن بیستم میلادی  + دانلود کلیپ

آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟

منبع :  برتر بین

                                   بخش نهم : مقاله , کلیپ , مستند

یهودیهایى که مملکتشان ایران بوده است دعوت مى‏کنیم که به وطن خودشان برگردند
 
تمایز قائل شدن میان یهودیان و صهیونیست ها


مستند جذاب و زیبای ” اربابان جعل ”

مستند جذاب و زیبای ” اربابان جعل ” که کاری از دوست خوبمان شهاب در وبلاگ ” حق و باطل ” است…این مستند پنج قسمتی به بررسی دروغ پردازی های تاریخی درباره یهود(صهیونیسم) میپردازد ، تمام سعی سازنده این مستند در این بوده که بتواند واقعیات تاریخ را به شکل صحیح بازگو کند…امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد…
 
 
---------------------------------------------------------------------
 

 
قتل عام سانسور شده‌ی  9,000,000  نفرایرانی به دست انگلیسی ها در اویل قرن بیستم میلادی  + دانلود کلیپ
 
 
--------------------------------------------------------------------
 
  • یهودیهایى که مملکتشان ایران بوده است دعوت مى‏کنیم که به وطن خودشان برگردند
 

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران: 
یهودیهایى که مملکتشان ایران بوده است دعوت مى‏کنیم که به وطن خودشان برگردند
حضرت روح الله: ما این یهودیها هم که از ایران رفتند و بازى‏شان دادند و رفتند به اسرائیل، و الآن گرفتارند در آنجا، با دست این یهودیها و اسرائیلی هایى که از امریکا آمده‏اند یا از دولتهاى دیگر رفته‏ اند آنجا،الآن آنطورى که مى‏گویند بسیار در سختى هستند.


 حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در بسیاری از بیانات خود با تمایز قائل شدن میان یهودیان و صهیونیست ها، به دنبال جذب یهودیانی بود که توسط رژیم صهیونیستی تطمیع شده و به سرزمین های اشغالی رفته بودند. ایشان می فرمایند:


"ما در پاریس که بودیم این تبلیغاتی که می‏شد، و تبلیغات همه جانبه مِن جمله تبلیغاتی می‏شد که اگر چنانچه ایران، مسلمین پیروز بشوند، یهودیها و نصرانیها را قتل عام می‏کنند! بنای مسلمین بر این است که تمام یهودیها را قتل عام بکنند! من در آنجا در صحبتهایی که کردم، آن حقیقتی که اسلام روی آن حقیقت مشی می‏کند، کراراً گفتم. نماینده جامعه یهود هم آمد آنجا و من با او هم صحبت کردم و گفتم که طریقه اسلام چیست. همه ادیان که از جانب خدای تبارک و تعالی نازل شده است و همه پیغمبران گرامی که مأمور ابلاغ بودند، برای آسایش بشر آمده‏اند و برای انسان‏سازی آمده‏اند. خداوند تعالی با وحی به انبیای بزرگ می‏خواسته‏اند که مردم را، همه بشر را، هدایت کنند و آدم بسازند؛ آدم به همه ابعادی که دارد...

...اسلام همین معنا که گفته شد، در احکامش، در قرآن، در حدیث، همه این مسائل که من تذکر بعضی‏اش را دادم مطرح است. اسلام آن قدر به رفاه مردم، آسایش مردم، و این طور [امور] توجه دارد و هیچ در این جهت فرقی ما بین قشر با قشر دیگر نمی‏گذارد و نگذاشته است.

اقلیتهای مذهبی که از صدر اسلام، بعد از فتح اسلام، بین مسلمین بودند، اینها غیر از آن مشرکینی که توطئه‏گر بودند یا بعضی از اقشاری که توطئه می‏کردند و می‏خواستند وضع بشر را به هم بزنند، اینهایی که از اقلیتهای مذهبی بودند، تمام در اسلام احترام داشتند ... در یکی از قضایا- که لشکری از معاویه شاید بود- آمد و یک خلخالی از پای یک زن یهودیه ربود- به حسب نقل- حضرت امیر فرمودند که من شنیدم که آمدند و یک خلخالی از ذمیه‏ای ربوده‏اند؛ و اگر انسان بمیرد- قریب به این معنا- این اشکالی برایش نیست! این طور عنایت داشتند به حفظ مصالح همه اقشار.

ما حساب جامعه یهود را از حساب «صهیونیزم» و صهیونیستها جدا می‏دانیم. آنها جزء اهل مذهب اصلًا نیستند. تعالیم حضرت موسی- سلام اللَّه علیه- که تعلیمات الهی بوده است، و در قرآن بیشتر از همه انبیا ذکر حضرت موسی شده است، و تاریخ حضرت موسی در قرآن گفته شده است، یک تعلیمات ارزنده‏ای است. و ترتیبی که حضرت موسی رفتار کرده است با فرعون، یک شبان بوده است با یک عالَم قدرت و اراده، و این بر ضد قدرت بزرگ فرعون قیام کرد، و فرعون را از بین برد. [تکیه بر] قدرت الهی و توجه به مصالح مستضعفین در قبال مستکبرین که اولش فرعون بود، قیام بر ضد. مستکبرین، طریقه حضرت موسی- سلام اللَّه علیه- بوده و درست این معنی بر خلاف آن [طرحی‏] است که این طایفه صهیونیستها دارند. اینها اتصال به مستکبرین پیدا کردند. جاسوس آنها هستند؛ نوکر آنها هستند؛ و بر ضد مستضعفین عمل می‏کنند. عکس تعلیمات حضرت موسی که از همین مردم عادی- مثل سایر انبیا- از همین مردم عادی بازار و کوچه و اینها، اشخاص را برداشت و بر ضد فرعون و قدرت فرعونی قیام کرد. از مستضعفین حمله شد به مستکبرین که آنها را از استکبارشان پایین بکشد؛ بر خلاف طریقه این صهیونیستها، که اینها با مستکبرین مربوط هستند و بر ضد مستضعفین عمل می‏کنند!


این مقدار از یهودیهایی که بازی خوردند و از اقشار عالم جمع شدند آنجا، شاید آنها الآن پشیمان باشند از اینکه- آنکه یهودی است؛ و نمی‏خواهد غیر تعالیم عالیه موسی را داشته باشد پشیمان باشند از اینکه- رفته‏اند آنجا، برای اینکه کسی که برود و ببیند اینها چه برنامه دارند و چه جور بیخود آدمکشی می‏کنند و چه جور اتصال به امریکا و دیگر [قدرتها] دارند، این نمی‏تواند تحمل کند که یک طایفه‏ای به اسم اینکه ما از جامعه یهود هستیم بر ضد تعالیم حضرت موسی عمل بکنند. ما می‏دانیم که حساب جامعه یهود غیر حساب جامعه آنهاست. و ما با آنها مخالف هستیم. و مخالفتمان برای این است که آنها با همه ادیان مخالف هستند. آنها یهودی نیستند. آنها یک مردم سیاسی هستند که به اسم یهودی یک کارهایی را می‏کنند. و یهودیها هم از آنها متنفر هستند؛ و همه انسانها از آنها باید متنفر باشند.


و اما جامعه یهود، و سایر جوامعی که در ایران هستند و اهل این ملت هستند، اسلام با آنها همان رفتار را می‏کند که با سایر اقشار ملت می‏کند. اسلام بر آنها ابداً اجحاف جایز نمی‏داند. ابداً این طور نیست که آنها را بخواهد در مضیقه‏ای بگذارد. بر خلاف اصل تربیت اسلام است؛ بر خلاف وحی است؛ بر خلاف آن چیزی است که خدای تبارک و تعالی می‏خواهد همه بشر به رفاه باشند؛ به سعادت باشند. اسلام تابع احکام الهی است و همان طوری که خدای تبارک و تعالی برای اقشار ملتها احترام قائل است، اسلام هم احترام قائل است، مطمئن باشید. این را من در پاریس، قبل از اینکه این [نصرت‏] پیدا بشود و این نهضت غلبه بکند، در پاریس هم تنبه دادم به آن کسی که از طرف جامعه یهود آمده بود پیش من، به اسم اینکه نماینده بود از آنها، که اسلام بنایش بر این نیست که یک قشری را در مضیقه بگذارد. اسلام برای همه است، و می‏خواهد همه در سعادت باشند. می‏خواهد که همه در رفاه باشند. و این مسائل که طرح می‏شود که یهودیها را مسلمین چه می‏کنند، شما دیدید غلبه پیدا کردند و به یهودی کاری نداشتند؛ به زرتشتیها کاری نداشتند؛ به سایر اقشار هم کاری نداشتند. شما به عین دیدید ... آن وقتی که ما غلبه کردیم، هیچ کسی تعرضی به یهودی کرد؟ تعرضی به نصرانی کرد؟ تعرضی به زرتشتی کرد؟ تعرضی در کار نبود. بعد هم که حکومت اسلامی ان شاء اللَّه به آن طوری که خدای تبارک و تعالی می‏خواهند برقرار بشود و پیاده بشود، خواهید دید که اسلام از همه مسلکهای دیگر راجع به مراعات همه اقشار ملت بهتر است و از همه بهتر عمل خواهد کرد. من از خدای تبارک و تعالی می‏خواهم که همه مردم و همه بشر در رفاه باشند؛ همه به سعادت برسند؛ همه به هدایت برسند. خداوند همه را هدایت کند به راه راست؛ خداوند به همه سعادت عنایت کند، و شما مطمئن باشید که در جمهوری اسلامی ظلم نیست. ما نه ظلم می‏کنیم، نه مظلوم می‏شویم. این چیزی است که اسلام به ما نشان داده: ظلم نکنید، مظلوم هم نشوید. تا می‏توانیم مظلوم نمی‏شویم؛ و هیچ وقت هم ظلم نخواهیم کرد. ان شاء اللَّه خداوند شماها را موفق نگه دارد؛ و همه‏تان با هم در این نهضت شرکت کنید؛ با شرکتتان آن را داشته باشید تا ان شاء اللَّه این نهضت به ثمر برسد. و این نهضتی است که نهضت انسانی است که همه انسانها باید با این نهضت موافقت داشته باشند. و امیدوارم که همه سعادتمند باشند".
(سخنرانی در جمع اعضای جامعه کلیمیان ایران - 24 اردیبهشت 1358/ 17 جمادی الثانی 1399)


سؤال: درخواستهای شما نابودی کشور اسرائیل است. اگر این منجر به نابودی اسرائیل شود و فلسطینیها پیروز گردند، یهودیان چه سرنوشتی خواهند داشت؟

- یهودیها حسابشان از صهیونیستها جداست. چنانچه مسلمین بر صهیونیستها غلبه پیدا بکنند، همان حالی را پیدا می‏کنند که شاه مخلوع پیدا کرد. و اما با یهودیها کاری ندارند، ملتی هستند مثل سایر ملل، زندگی آنها انجام می‏گیرد و تصرفی به آنها نیست.
(مصاحبه با خبرنگاران رادیو- تلویزیون آلمان غربی - 17 آبان 1358/ 17 ذی الحجه 1399)

از آن طرف، وقتی که پیغمبر اکرم آمد و ملت خودش را دعوت به توحید کرد، چه جور رفتار می‏کرد با مردم؛ حتی با ذمیها؛ حتی با آنهایی که خلاف مذهب بودند چطور رفتار می‏کرد. حضرت امیر- سلام اللَّه علیه- می‏فرماید که شنیدم که یک لشکر می‏آمدند- ظاهراً لشکر معاویه بوده است- آمدند در کجا و یک خلخال از پای یک ذمیه ربودند، چه کردند؛ یک خلخال از پای یک ذمیه، از پای یک زن یهودی یا نصرانی ربوده‏اند؛ بعد نقل است که ایشان فرمودند اگر انسان بمیرد برای این، چیزی نیست. یک همچو انسانی، ما یک همچو حاکمی می‏خواهیم. ما دنبال یک همچو رژیمی می‏گردیم که حاکم آن، سلطانش- من جسارت می‏کنم که حضرت امیر را بگویم سلطان- حاکمش، امامش، آنکه سلطه‏اش بر مملکتها، از حجاز گرفته تا ایران، تا مصر، تا کجا بوده است، نسبت به رعیت- آن هم آن کسی که خارج از مذهبش بوده- این طور عواطف داشته است...
(سخنرانی در جمع ایرانیان مقیم خارج(پاریس، نوفل لوشاتو) - 4 آبان 1357/ 23 ذی القعدة 1398)

سؤال: ایرانی بودن، یک موقعیت ملی مستحکمی را به وجود آورده است که تناقضات چندانی را بین اقلیتهای مذهبی از قبیل یهودیها، مسیحیها و یا روحانیون اقلیتها در ایران به وجود نیاورده است. در حکومت مورد نظر شما، روابط بین این اقلیتها چگونه خواهد بود؟

- اسلامی بودن، بیش از ایرانی بودن بین افراد ملت ایران روابط مستحکم برقرار کرده است. اقلیتهای مذهبی نه تنها آزادند، بلکه دولت اسلامی موظف است از حقوق آنان دفاع کند. و دیگر اینکه هر ایرانی حق دارد که مانند همه افراد از حقوق اجتماعی برخوردار باشد. مسلمان یا مسیحی و یا یهودی و یا مذهب دیگر فرقی ندارد.
(مصاحبه با روزنامه آلمانی دنیای سوم(فرانسه، نوفل لوشاتو) - 24 آبان 1357/ 14 ذی الحجه 1398)

ژاک روبر: در بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، کارهایی در حال انجام است. کارهایی انجام می‏شود- در سطح سازمان ملل متحد و سایرین- که ما هم جزو آنها هستیم. تمام خارجیهای مقیم تهران، نگران وضع آینده هستند؛ که آیا این روابط ادامه خواهد یافت؟ چه خواهد شد؟ برخی اقلیتهای‏ مذهبی- خصوصاً یهودیها- ابراز نگرانی کرده‏اند. نظرتان چیست؟

امام: بعد از استقرار حکومت اسلامی، قراردادها مورد بررسی قرار خواهند گرفت. آنچه که مورد قبول باشد و به مصالح ما باشد قبول می‏کنیم. خارجیها و اقلیتها، همه محترمند. اقلیتهای مذهبی در اسلام احترام دارند، آزادی دارند. بدانید آنها بهتر به زندگی خود ادامه خواهند داد. نماینده یهودیان آمد اینجا، و من به آنها اطمینان دادم که با آنها به احترام رفتار خواهد شد.
(گفتگو با کلود شایه (نماینده مخصوص کاخ الیزه) و ژاک روبر (مدیر کل سیاسی و مسئول امور خاورمیانه و ایران و رئیس امور کنسولی در وزارت امور خارجه فرانسه) ‏(پاریس، نوفل لوشاتو)-10 دی 1357/ 1 صفر 1399)

مصاحبه‏کننده: آیا در جمهوری اسلامی، مذاهب آزادی عمل دارند، خصوصاً در مورد یهودیان؟ و آیا شما ضد نژاد سامی و یهود هستید؟

- همه اقلیتهای مذهبی در اسلام محترم هستند. همه گونه آزادی برای انجام فرایض مذهبی خود دارند. ما با هیچ بشری ضدیت نداریم. آنان ایرانی‏اند و مثل سایر ایرانیان همه گونه حق دارند.
(مصاحبه با خبرنگاران آسیایی، اروپایی و امریکایی درباره مسائل عمومی ایران‏(پاریس، نوفل لوشاتو)- 21 دی 1357/ 12 صفر 1399)حکومت اسلامی حکومتی است که، برای مردم خدمتگزار است؛ باید خدمتگزار باشد. در اسلام ما بین اقشار ملتها هیچ فرق نیست. در اسلام حقوق همه ملتها مراعات شده است: حقوق مسیحیین مراعات شده است؛ حقوق یهود و زرتشتیین مراعات شده است؛ تمام افراد عالم را بشر می‏داند، و حق بشری برای آنها قائل است؛ تمام عالم را به نظرِ محبت نگاه می‏کند؛ می‏خواهد عالم مستضعفین نجات پیدا کنند، می‏خواهد تمام عالم روحانی بشوند، تمام عالم به عالِم قدس نزدیک بشوند. اسلام برای نجات مردم بشر آمده است که از این علایق جسمانی آنها را رها کند و به روحیات برسد.
(سخنرانی در جمع اسقف هیلارین کاپوچی(عضو افتخاری سازمان الفتح) و هانی الحسن - 13 فروردین 1358/ 4 جمادی الاول 1399)

...منتشر کرده بودند که مسلمانان می‏خواهند یهودیها را قتل عام کنند! چند روز پیش از این، یهودیها رؤسایشان آمده بودند اینجا. گفتیم که خوب، شما دیدید که مسلمانها پیروز شدند، یهودیها هم دارند زندگی‏شان را می‏کنند؛ به یهودیها کاری ندارند. اینها می‏خواهند نگذارند که دو نفر با هم باشند. و ما باید علاج کنیم این درد را به اینکه در مقابل آنها بایستیم و با هم باشیم.
(سخنرانی در جمع گروهی از عشایر جوانرود و اورامانات- 28 اردیبهشت 1358/ 21 جمادی الثانی 1399)

 

  • مستند اربابان جعل

[تصویر: arbabane_jaal_part_2_.jpg] 

مستند جذاب و زیبای ” اربابان جعل ” که کاری از دوست خوبمان شهاب در وبلاگ ” حق و باطل ” است…این مستند پنج قسمتی به بررسی دروغ پردازی های تاریخی درباره یهود(صهیونیسم) میپردازد ، تمام سعی سازنده این مستند در این بوده که بتواند واقعیات تاریخ را به شکل صحیح بازگو کند…امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد…

 

[یهودیان به دشمنان خود ( آریایی ها ) حمله کردند و آنها را کشتند.آنها در شهر شوش ۵۰۰ نفر از جمله ۱۰ پسرهامان به نام‌های فرشنداتا، دلفون، اسفاتا، فوراتا، ادلیا، اریداتا، فرمشتا، اریسای، اریدای و ویزاتا را کشتند.

بعد از این کشتار استر از پادشاه خواست تا اجساد ده پسر هامان را به دار بیاویزند و از پادشاه خواست تا به یهودیان اجازه بدهد تا کارشان را فردا نیز ادامه بدهند.با موافقت پادشاه، یهودیان ۳۰۰ نفر دیگر را در پایتخت کشتند.در سایر شهرها نیز یهودیان از خود دفاع کردند و آنها ۷۵۰۰۰ نفر از دشمنان خود را وحشیانه کشتند ولی اموالشان را غارت نکردند.این کار در روز سیزدهم ماه آدار انجام گرفت و آنها روز بعد، یعنی چهاردهم آدار پیروزی خود را جشن گرفتند.]

تکه ای از سایت ویکی پدیا ، در این نوشته که کاملا از منابع خود یهودیان است به این نسل کشی بزرگ اشاره شده…برای آگاهی بیشتر درباره جعل نگاری ها ، مستند زیر را حتما ببینید…

این مستند شامل پنج قسمت است :

  • قسمت نخست درباره جعل در تاریخ و… در اعصار گوناگون سخن می گوید …
  • قسمت دوم درباره افسانه اسارت یهودیان در بابل و جعل های پیرامون آن …
  • قسمت سوم درباره منشور کوروش و ترجمه ساختگی و نظرات دانشمندان پیرامون این لوح …
  • قسمت چهارم درباره نظریه ذوالقرنین بودن کوروش است که این نظریه رابه نقدکشیده …
  • قسمت پنجم درباره جشن ایرانی کشی پوریم خواهد بود …

موضوع : مستند / سیاسی، مهدویت

کاری از : حق و باطل

مدت زمان : متغیر

کیفیت : خوب

حجم : متغیر

دانلود :

قسمت۰۱ : جعل در تاریخ  mediafire  | پرشین گیگ 

قسمت۰۲ : افسانه اسارت یهودیان در بابل  mediafire  | پرشین گیگ

قسمت۰۳ : منشور کوروش و ترجمه ساختگی  mediafire  | پرشین گیگ

قسمت۰۴ : نظریه ذوالقرنین بودن کوروش  mediafire  | پرشین گیگ

قسمت۰۵ : جشن ایرانی کشی پوریم  mediafire  | پرشین گیگ

 
 
ردیف نام کلیپ

توضیحات

اجرا فرمت حجم
1 قسمت اول - سخنرانی احمد شاملو در دانشگاه برکلی1990
(جدید)
طریقت گمراهی / صوفیه و دراویش / قسمت چهارم دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
2 قسمت دوم - افسانه اسارت یهودیان در بابل
(جدید)
دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
3 قسمت سوم - کورش و منشور حقوق بشر
(جدید) 
دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
4 قسمت چهارم - کورش و ذوالقرنین
(جدید)
دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
5 قسمت پنجم - پوریم جشن ایرانی کشی یهودیان
(جدید)
دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
6 قسمت ششم - اهورا مزدا
(جدید)
دانلود
(wmv)
 
پخش
(flv)
----
 

و یا از لینکهای زیر دانلود نمایید

دانلود و مشاهده از آپارات

***

زمان

حجم 

فرمت

لینک دانلود

       
       
       
       


       

---------------------------------------------------------------

منابع: باکری آنلاین , برتربین , حق و باطل ( shahaab.blogfa )

 

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید ( برای به اشتراک گذاری در سایتهای اجتماعی به قسمت بالای صفحه, سمت راست مراجعه نمایید )

---------------------------------------------------------------

 

 

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش اول

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش دوم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش سوم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش چهارم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش پنجم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش ششم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش هفتم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی (آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟) - بخش هشتم

ویژه نامه هولوکاست ایرانی ( آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟ ) - بخش نهم

 

 

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

غرب بدون روتوش

انتخابات

موضوع سوم

موضوع چهارم